Loty Cagliari. Bilety Lotnicze do Włoch

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Warszawy
do Cagliari od 129,00 w jedną stronę

Wylot

Wylot z: Warszawa, Polska Polska Lotnisko wylotu: Warszawa Modlin (WMI)

Przylot

Przylot do: Cagliari, Włochy Włochy Lotnisko przylotu: Cagliari Elmas Airport (CAG)

  • Termin promocji od 2020-10-25 do 2021-03-25
  • Promocja aktualna do 2018-01-31
  • Linie lotnicze: Ryanair Warszawa Cagliari

Cena od 129.00 PLN

Wybierz datę lotu

Bilety lotnicze z Warszawy do Cagliari - linie Ryanair

Bezpośrednie połączenie lotnicze z Warszawy do Cagliari w sezonie letnim 2020. Linie Ryanair oferują przeloty do słonecznej Sardynii dwa razy w tygodniu. Z Warszawy wylecimy w każdą środę oraz sobotę. Planowany wylot z warszawskiego Modlina (WMI) w środy o godz 05:45, lądowanie w Cagliari (CAG) o godz 08:30 oraz w soboty o godz 17:30-20:15. Loty powrotne z Cagliari do Warszawy także 2 razy w tygodniu, w środy o godz 08:55-11:35, natomiast w soboty o godz 20:40-23:20. Rezerwacja biletów lotniczych linii Ryanair z Warszawy do Cagliari 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie. Promocyjne ceny biletów - już dzisiaj możesz rezerwować swój tani bilet lotniczy do Cagliari.

Bezpośrednie bilety lotnicze - Cagliari (CAG)

Wylot
Czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka
2020-12-16 18:05 Warszawa (WAW)
2020-12-17 09:05 Cagliari (CAG)
1
W6 1431
2020-12-16 18:05 Warszawa (WAW)
2020-12-16 20:10 Mediolan (BGY)
W6
2
FR 4706
2020-12-17 07:35 Mediolan (BGY)
2020-12-17 09:05 Cagliari (CAG)
FR
Przylot
Czas podróży: 14h 55m / 1 przesiadka
2020-12-23 20:10 Cagliari (CAG)
2020-12-24 12:05 Warszawa (WAW)
1
FR 4876
2020-12-23 20:10 Cagliari (CAG)
2020-12-23 21:40 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 3898
2020-12-24 09:00 Mediolan (BGY)
2020-12-24 11:05 Warszawa (WMI)
FR
Bezpośredni lot z Warszawy
Cena: 259 PLN
Wylot
Czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka
2020-12-17 18:45 Warszawa (WMI)
2020-12-18 10:00 Cagliari (CAG)
1
FR 3899
2020-12-17 18:45 Warszawa (WMI)
2020-12-17 20:45 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4706
2020-12-18 08:30 Mediolan (BGY)
2020-12-18 10:00 Cagliari (CAG)
FR
Przylot
Czas podróży: 14h 55m / 1 przesiadka
2020-12-23 20:10 Cagliari (CAG)
2020-12-24 12:05 Warszawa (WMI)
1
FR 4876
2020-12-23 20:10 Cagliari (CAG)
2020-12-23 21:40 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 3898
2020-12-24 09:00 Mediolan (BGY)
2020-12-24 11:05 Warszawa (WMI)
FR
Bezpośredni lot z Warszawy
Cena: 259 PLN
Wylot
Czas podróży: 16h 5m / 1 przesiadka
2020-12-19 06:45 Warszawa (WMI)
2020-12-19 22:50 Cagliari (CAG)
1
FR 3899
2020-12-19 06:45 Warszawa (WMI)
2020-12-19 08:45 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 7748
2020-12-19 21:20 Mediolan (BGY)
2020-12-19 22:50 Cagliari (CAG)
FR
Przylot
Czas podróży: 14h 55m / 1 przesiadka
2020-12-23 20:10 Cagliari (CAG)
2020-12-24 12:05 Warszawa (WMI)
1
FR 4876
2020-12-23 20:10 Cagliari (CAG)
2020-12-23 21:40 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 3898
2020-12-24 09:00 Mediolan (BGY)
2020-12-24 11:05 Warszawa (WMI)
FR
Bezpośredni lot z Warszawy
Cena: 259 PLN